€171.81
% €174.34 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036221 P/N: NSY2SPN204 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSY2SPN204 Seitenwände, Außenbefestigung, PanelSeT SFN, für elektrische Gehäuse H 2000 x T 400 mm, 2er-Set"
Schneider Electric Side panels, external mounting, PanelSeT SFN, for electrical enclosures H 2000 x W 400 mm, set of 2
Schneider Electric NSY2SPN204
EAN 3606486104439
Description
Dwa stalowe panele boczne przeznaczone do montażu w wolnostojącej, modułowej obudowie PanelSeT SFN ze stali dekarbonizowanej do różnych zastosowań. Ich nominalna wysokość i głębokość wynoszą odpowiednio 2000 mm i 400 mm. Panele wykonane są z blachy stalowej. Powłoka proszkowa epoksydowo-poliestrowa zapewnia gładki wygląd. Wykończenie ma kolor szary (RAL 7035). Ten produkt jest oznaczony ekologicznym znakiem Green Premium, co świadczy o minimalnym zużyciu substancji niebezpiecznych.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet als Seitenwand | 1 |
|---|---|
| Geeignet als Rückwand | |
| Rastermaß | -mm |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | -mm |
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 400mm |
| Breite | 400mm |
| Höhe | 2000mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Mit Kabeleinführung | |
| Anzahl der Höheneinheiten (HE) | |
| Mit Schloss |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSY2SPN204 |
|---|---|
| EAN | 3606486104439 |
| ETIM | EC002524 |
| SCIP | 695ecfbd-bb51-4da6-80d3-6b38e7bcfee6 |
| Weight | 21.5 kg |
| Weight (Package) | 21.5 kg |
Designations
MOMA Schneider Electric Spacial Spacial SFN configurable enclosure floor-standing enclosure green steel industrial enclosure motor management power distribution power enclosure steel cabinet steel enclosure steel floor-standing enclosure steel panel switch cabinet switch cabinet switch cabinet box switch panel universal enclosure
Login
No reviews found. Share your insights with others.
































































