€21.75
% €22.07 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024001 P/N: NSYCCOTHO Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCCOTHO Climasys-Thermostat, einfach °C (NA Lüfter)"
Schneider Electric Climasys thermostat, simple °C (NA fan)
Schneider Electric NSYCCOTHO
EAN 3606480152504
Description
ClimaSys CC eenvoudige thermostaat. Dit product heeft een ingangsspanning van 250V AC. De afmetingen zijn 68 (H) x 33 (B) x 44 (D) mm . Het is een bimetale sensor met een NO contact type. Uitgerust met 1 ventilatiefunctie. Elektrische aansluiting via 4 klemmen met een diameter van 2,5mm². Te monteren op een 35mm DIN-rail, op dwarsliggers of op de montageplaat van staande Spacial-behuizingen. Vervaardigd uit polycarbonaat (PC). Dit product is uitgevoerd in de kleur lichtgrijs. Dit product is vervaardigd uit zelfdovend UL94 (materiaal V0). Dit product is voorzien van een IP20 beschermingsgraad.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Thermostat |
|---|---|
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 200V |
| Bemessungsspannung AC 60 Hz | 200V |
| Bemessungsspannung DC | -V |
| Bemessungsstrom In | 10A |
| Einstellbarer Ansprechwert für relative Luftfeuchtigkeit | -% |
| Einstellbereich Temperatur | 0°C |
| Montageart | sonstige |
| Ausführung der Schaltfunktion | Schließer (NO) |
| Mit Digital-Anzeige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCCOTHO |
|---|---|
| EAN | 3606480152504 |
| ETIM | EC004587 |
| SCIP | 3452f1a3-f13d-4adf-84ba-2572bcc8e35c |
| ECLASS | eClass_10_ACN686011 |
| Weight | 0.08 kg |
| Weight (Package) | 0.08 kg |
Designations
Cabinet thermostat Combined enclosure thermostat Enclosure thermostat Panel thermostat Thermostat Thermostat (enclosure) Thermostat enclosure Thermostat for enclosure Thermostat with hygrostat
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























