€202.30
% €205.28 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036580 P/N: NSYSFND208 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYSFND208 Einfache Tür, PanelSeT SFN/SM, für elektrische Gehäuse H 2000mm B 800mm"
Schneider Electric Simple Door, PanelSeT SFN, Spacial SM, for Electrical Enclosures H 2000mm W 800mm
Schneider Electric NSYSFND208
EAN 3606486378120
Description
Stalowe drzwi przeznaczone do montażu w wolnostojącej, modułowej obudowie PanelSeT SFN ze stali zdekarbonizowanej do różnych zastosowań. Kompatybilne ze stalową, wolonstojącą obudową PanelSeT SM. Ich nominalna wysokość i szerokość wynoszą odpowiednio 2000 mm i 800 mm. Drzwi wykonane są z blachy stalowej, a uchwyt z poliamidu 6 z dodatkiem 30% włókna szklanego. Epoksydowo-poliestrowa powłoka proszkowa zapewnia gładki wygląd. Są w kolorze szarym (RAL 7035) z czarnym (RAL 9005) uchwytem. Stopień otwarcia drzwi wynosi do 120 stopni, co oznacza, że mogą być otwierane z dowolnej strony. Drzwi są wyposażone w czteropunktowy zamek z klamką, który ma 5 mm wkładkę z podwójnym prętem dla bezpieczeństwa. Ten produkt jest oznaczony ekologicznym znakiem Green Premium, co świadczy o minimalnym zużyciu substancji niebezpiecznych.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Fachtür |
|---|---|
| Ausführung als Sichttür | |
| Ausführung als Tür für Trennschalterverriegelung | |
| Breite | 769mm |
| Höhe | 1966mm |
| Tiefe | 26mm |
| EMV-Ausführung | |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| Schutzart (IP) | |
| Schutzart (NEMA) |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYSFND208 |
|---|---|
| EAN | 3606486378120 |
| ETIM | EC000747 |
| SCIP | 695ecfbd-bb51-4da6-80d3-6b38e7bcfee6 |
| Weight | 31 kg |
| Weight (Package) | 31 kg |
Designations
Configurable enclosure Control cabinet Control cabinet Control cabinet box Electrical distribution Freestanding enclosure Green steel Industrial enclosure MOMA Motor management Power housing Schneider Electric Spacial Spacial SFN Steel cabinet Steel freestanding enclosure Steel housing Steel panel Switchboard Universal enclosure
Login
No reviews found. Share your insights with others.































































