€339.84
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021898 P/N: LVS04518 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04518 PrismaSeT-P, Linergy BS, Kupfersammelschienen, vertikal,gelocht,80x5mm,Länge=1675mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy BS, Copper Bus Bars, Vertical, Punched, 80x5mm, Length=1675mm
Schneider Electric LVS04518
EAN 3606481870438
Description
Het installatieprofiel voor rail 1000A is een barenstelsysteem dat ontworpen werd voor linergy in elektrische distributiepanelen. Barenstel kan stromen tot 1000A verwerken, waardoor het geschikt is voor krachtige toepassingen. Linergy profiel met afmeting van 1675mm x breedte 80mm x hoogte 5mm. Het barenstel heeft een compact ontwerp, dat een efficiënt gebruik van ruimte mogelijk maakt in elektrische panelen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 1000A |
|---|---|
| Ausführung | flach |
| Länge | 1675mm |
| Breite | 80mm |
| Höhe | 5mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04518 |
|---|---|
| EAN | 3606481870438 |
| ETIM | EC001522 |
| Weight | 5.83 kg |
| Weight (Package) | 5.83 kg |
Designations
Linergy BS Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.





















