€60.28
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021944 P/N: LVS04653 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04653 PrismaSeT-P, Linergy BS, Busbar Support, Rear Fixed"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy BS, Busbar Support, Rear Fixed
Schneider Electric LVS04653
EAN 3606481867087
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 1600A |
| Schienenabstand | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04653 |
|---|---|
| EAN | 3606481867087 |
| ETIM | EC001166 |
| Weight | 2.07 kg |
| Weight (packaged) | 2.07 kg |
Designations
Busbar Busbar Support Linergy BS Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















