€474.22
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021900 P/N: LVS04526 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04526 PrismaSeT-P, Linergy BS, Copper Busbars, Vertical, Perforated, 60x10mm, Length=1675mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy BS, Copper Busbars, Vertical, Perforated, 60x10mm, Length=1675mm
Schneider Electric LVS04526
EAN 3606481870452
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 1400A |
|---|---|
| Ausführung | flach |
| Länge | 1675mm |
| Breite | 60mm |
| Höhe | 10mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04526 |
|---|---|
| EAN | 3606481870452 |
| ETIM | EC001522 |
| Weight | 8.17 kg |
| Weight (packaged) | 8.17 kg |
Designations
Copper Busbars Linergy BS Perforated PrismaSeT-P Vertical
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















