€30.56
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021950 P/N: LVS04662 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04662 PrismaSeT-P, Linergy LGYE/BS, Busbar Support, Free"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy LGYE/BS, Busbar Support, Free
Schneider Electric LVS04662
EAN 3606481867124
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 4000A |
| Schienenabstand | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04662 |
|---|---|
| EAN | 3606481867124 |
| ETIM | EC001166 |
| Weight | 0.78 kg |
| Weight (packaged) | 0.78 kg |
Designations
Busbar Linergy LGYE/BS Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















