€113.19
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021911 P/N: LVS04562 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04562 PrismaSeT-P, Linergy LGYE, Busbar, horizontal and vertical,1000A,Length=2000mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy LGYE, Busbar, horizontal and vertical,1000A,Length=2000mm
Schneider Electric LVS04562
EAN 3606481870568
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 1000A |
|---|---|
| Ausführung | Profil |
| Länge | 2000mm |
| Breite | 60mm |
| Höhe | 23mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04562 |
|---|---|
| EAN | 3606481870568 |
| ETIM | EC001522 |
| Weight | 2.74 kg |
| Weight (packaged) | 2.74 kg |
Designations
Busbar Linergy LGYE Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















