€30.43
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021960 P/N: LVS04678 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04678 PrismaSet-P, Linergy LGYE/BS, Bus Bar Support, free for cabinet depth=600mm"
Schneider Electric PrismaSet-P, Linergy LGYE/BS, Bus Bar Support, free for cabinet depth=600mm
Schneider Electric LVS04678
EAN 3606481932723
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 4000A |
| Schienenabstand | 115mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04678 |
|---|---|
| EAN | 3606481932723 |
| ETIM | EC001166 |
| Weight | 1.35 kg |
| Weight (packaged) | 1.35 kg |
Designations
Linergy LGYE/BS Prism PrismaSet
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















