€341.13
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021893 P/N: LVS04509 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04509 PrismaSeT-P, Linergy LGYE, Busbar, vertical, 3200A, Length=1625mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy LGYE, Busbar, vertical, 3200A, Length=1625mm
Schneider Electric LVS04509
EAN 3606481870384
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 3200A |
|---|---|
| Ausführung | Profil |
| Länge | 1625mm |
| Breite | 150mm |
| Höhe | 31mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04509 |
|---|---|
| EAN | 3606481870384 |
| ETIM | EC001522 |
| Weight | 15.54 kg |
| Weight (packaged) | 15.54 kg |
Designations
Linergy LGYE Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















