€40.19
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021954 P/N: LVS04666 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04666 PrismaSeT-P, Linergy LGYE/BS, Busbar Support, Vertical Base for Width=300mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy LGYE/BS, Busbar Support, Vertical Base for Width=300mm
Schneider Electric LVS04666
EAN 3606481867155
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 4000A |
| Schienenabstand | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04666 |
|---|---|
| EAN | 3606481867155 |
| ETIM | EC001166 |
| Weight | 0.95 kg |
| Weight (packaged) | 0.95 kg |
Designations
Busbar Linergy LGYE/BS Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















