€935.52
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021908 P/N: LVS04552 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04552 PrismaSeT-P, Linergy BS, Copper Busbars, horizontal,120x10mm,Length=2000mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy BS, Copper Busbars, horizontal,120x10mm,Length=2000mm
Schneider Electric LVS04552
EAN 3606481870537
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 3760A |
|---|---|
| Ausführung | flach |
| Länge | 2000mm |
| Breite | 120mm |
| Höhe | 10mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04552 |
|---|---|
| EAN | 3606481870537 |
| ETIM | EC001522 |
| Weight | 21.69 kg |
| Weight (packaged) | 21.69 kg |
Designations
Linergy BS Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















