€24.63
% €24.99 (1.44% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023824 P/N: NSYBCE8 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYBCE8 PanelSeT SF-Bürstendicht. f.Kabeleinführ., 25mm, 800-mm-Schrank, VE: 2 Stck."
Schneider Electric Spacial SF brush seal for cable entry, 25mm, 800mm cabinet, pack of 2
Schneider Electric NSYBCE8
EAN 3606485130064
Description
Accessoire de gestion des câbles. 1 ou 2 entrées de câble. Mode de fixation par pincé. Application polyvalente. 2 joints par jeu. Support de montage de plaque passe-câbles.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Bürste |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | 735mm |
| Höhe | 70mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | ohne |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYBCE8 |
|---|---|
| EAN | 3606485130064 |
| ETIM | EC000211 |
| ECLASS | eClass_10_ADI315007 |
| Weight | 0.43 kg |
| Weight (Package) | 0.43 kg |
Designations
PG segment flange plate cable entry cable entry flange cable flange plate closure flange empty small enclosure flange entry flange for small enclosure entry flange for small enclosure/switchgear cabinet entry plate entry plate for small enclosures flange flange insert flange plate foam rubber feed-through flange foam rubber flange leading entry plate membrane flange meter cabinet flange mounting flange nipple flange nipple strip plate switchgear cabinet flange plate switchgear cabinet flange plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















