€51.72
% €52.48 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810026521 P/N: NSYSIMP20 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYSIMP20 PanelSeT SF-Zwischenplatte, 2000mm"
Schneider Electric Spacial SF Intermediate Plate, 2000mm
Schneider Electric NSYSIMP20
EAN 3606485132013
Description
Châssis plein intermédiaire, platine de montage pour enveloppes PanelSeT SF. Applications polyvalentes. Accessoire de montage. Mode de fixation par l'élément de fixation. Acier galvanisé. Lot de 1 pièce.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 2000mm |
|---|---|
| Breite | 98mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYSIMP20 |
|---|---|
| EAN | 3606485132013 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 4.1 kg |
| Weight (Package) | 4.1 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Distribution Cabinet Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















