€25.45
% €25.82 (1.43% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023945 P/N: NSYCAG125LPF Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAG125LPF Ausgangsgitter-Ausschnitt, Kunststoff, 125x125mm, Außenabmess. 137x117mm IP54"
Schneider Electric Outlet grille cutout, plastic, 125x125mm, outer dimensions 137x117mm IP54
Schneider Electric NSYCAG125LPF
EAN 3606480151538
Description
Prisma P kunststof afvoerrooster. Dit product past in een uitsparing van 125 x 125mm. De externe afmetingen van het product zijn 170 x 150mm. Dit accessoire voor thermisch beheer is compatibel met ClimaSys CV ventilator. Bevestiging door middel van schroeven of klemmen. Deze behuizing is vervaardigd uit geïnjecteerd thermoplast (ASA/PC). De externe onderdelen zijn uitgevoerd in de kleur grijs (RAL 7035). Uitgerust met een G2 M1 synthetisch standaardfilter en voorzien van een IP54 beschermingsgraad.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 125mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 125mm |
| Höhe | 125mm |
| Durchmesser | -mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Mit eingebautem Filter | 1 |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP54 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAG125LPF |
|---|---|
| EAN | 3606480151538 |
| ETIM | EC000331 |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 0.22 kg |
| Weight (Package) | 0.22 kg |
Designations
Accessories for cabinet Cabinet accessories Cabinet fan plate Cabinet fan plate Cabinet ventilation Cabinet ventilation Fan plate Fan plate (cabinet) Fan plate for cabinet Ventilation flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















