€628.59
% €637.84 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036479 P/N: NSYSFN20850 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYSFN20850 Standgehäuse, elektrisch, PanelSeT SFN, aus dekarbonisiertem Stahl, ohne Montageplatte, montiert, 2000x800x500mm, IP55"
Schneider Electric Freestanding enclosure, electrical, PanelSeT SFN, of decarbonized steel, without mounting plate, assembled, 2000x800x500mm, IP55
Schneider Electric NSYSFN20850
EAN 3606486103272
Description
PanelSeT SFN to wolnostojąca, modułowa obudowa ze stali zdekarbonizowej dla różnych zastosowań. Zawiera stal pochodzącą z recyklingu, która jest produkowana z wykorzystaniem energii odnawialnej, co skutkuje znaczną redukcją emisji CO2. Jej nominalna wysokość, szerokość i głębokość wynoszą odpowiednio 2000 mm, 800 mm i 500 mm. Rama i wsporniki obudowy wykonane są z galwanizowanej stali, co zapewnia jej trwałość. Drzwi i panele wykonane są z blachy stalowej, a uchwyt z poliamidu 6 z dodatkiem 30% włókna szklanego. Epoksydowo-poliestrowa powłoka proszkowa zapewnia gładki wygląd. Obudowa ma kolor szary (RAL 7035) z czarnym (RAL 9005) uchwytem. Jedne pełne drzwi, jeden panel tylny, jeden dach, dwie szyny przesuwne i jeden zestaw szybko mocujących wsporników płyty montażowej. Stopień otwarcia drzwi wynosi do 120 stopni, co oznacza, że mogą być otwierane z dowolnej strony. Drzwi są wyposażone w czteropunktowy zamek z klamką, który ma 5 mm wkładkę z podwójnym prętem dla bezpieczeństwa. Obudowa posiada stopień ochrony IP55, co czyni ją odporną na przedostawanie się pyłu, wody i oleju. Jest również odporna na uderzenia, z klasą ochrony mechanicznej IK10. Dostęp z tyłu, z przodu i z boku zapewnia wygodną obsługę.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 800mm |
|---|---|
| Höhe | 2000mm |
| Tiefe | 500mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | 1 |
| Geeignet für Wandmontage | |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | 1 |
| Koppelbar | 1 |
| Mit Montageplatte | |
| Montageplatte tiefenverstellbar | |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Mastbefestigung | |
| Mit Tür | |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | 1 |
| Geeignet für Außenaufstellung | |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | 675W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 0N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 0N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 0N |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYSFN20850 |
|---|---|
| EAN | 3606486103272 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | 695ecfbd-bb51-4da6-80d3-6b38e7bcfee6 |
| Weight | 95.3 kg |
| Weight (Package) | 95.3 kg |
Designations
Cabinet housing Configurable housing Electrical cabinet Electrical cabinet Electrical distribution Freestanding enclosure Green steel Industrial enclosure MOMA Motor management Power enclosure Schneider Electric Spacial Spacial SFN Steel cabinet Steel enclosure Steel freestanding enclosure Steel panel Switchboard Universal enclosure
Login
No reviews found. Share your insights with others.



































































