€57.01
% €101.98 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810033188 P/N: XVUZ400 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XVUZ400 Montageplatte auf Aluminium-Rohr, Harmony XVU, modular, 60mm, schwarz, Höhe 400mm, 24V ACDC, 110-240V AC"
Schneider Electric Mounting plate on aluminum tube, Harmony XVU, modular, 60mm, black, height 400mm, 24V ACDC, 110-240V AC
Schneider Electric XVUZ400
EAN 3606485433165
Description
Harmony XVU modulære lyskolonner gir 360° synlighet og passer et bredt spekter av bruksområder. Disse lyskolonnene tilbyr båd e lys og lydvarsling (buzzer og stemme), er enkel i bruk, har høy ytelse og kommer med en rekke innovative funksjoner.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe | schwarz |
|---|---|
| Rohrlänge | 400mm |
| Werkstoff | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | XVUZ400 |
|---|---|
| EAN | 3606485433165 |
| ETIM | EC001259 |
| SCIP | c06fce4f-aea2-46a5-aadb-0b38d1efbe3f |
| ECLASS | eClass_10_AKF052014 |
| Weight | 0.24 kg |
| Weight (Package) | 0.56 kg |
Designations
XVB XVM XVU compact signal station display illuminated column illuminated column illuminated traffic light light column light column lighting element signal element signal station signal tower signal tower signal traffic light signaling status display traffic light
Login
No reviews found. Share your insights with others.
















































