€18.06
% €32.31 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810033178 P/N: XVUZ01 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XVUZ01 Direktmontageplatte, Harmony XVU, modular, 3 x M4, 60mm, schwarz, IP65, 24V ACDC, 110-240V AC"
Schneider Electric Direct mounting plate, Harmony XVU, modular, 3 x M4, 60mm, black, IP65, 24V ACDC, 110-240V AC
Schneider Electric XVUZ01
EAN 3606480556036
Description
La unità di fissaggio Harmony XVU di Schneider Electric ha un montaggio diretto a 3 pin. È alimentato a 110-240 V AC/DC. Ha un colore nero e un diametro di montaggio di 60 mm. Contiene il corpo alimentazione.L'unità di fissaggio nera è un accessorio di montaggio e fissaggio per colonne luminose modulari. Permette agli utenti di eseguire facilmente l'installazione mediante morsetti a innesto. Grazie al suo grado di protezione IP65, è resistente agli urti, alle vibrazioni, alla polvere e all'acqua, ed è ideale per l'utilizzo in ambienti gravosi.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe | schwarz |
|---|---|
| Rohrlänge | 0mm |
| Werkstoff | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | XVUZ01 |
|---|---|
| EAN | 3606480556036 |
| ETIM | EC001259 |
| SCIP | c06fce4f-aea2-46a5-aadb-0b38d1efbe3f |
| ECLASS | eClass_10_AKF052014 |
| Weight | 0.06 kg |
| Weight (Package) | 0.16 kg |
Designations
Compact signal station Display Illuminated column Illuminated column Illuminated signal Light column Light column Lighting element Signal element Signal lamp Signal station Signaling Status display Traffic light Traffic tower Traffic tower XVB XVM XVU
Login
No reviews found. Share your insights with others.














































