€82.49
% €147.56 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810033184 P/N: XVUZ05 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XVUZ05 Montageplatte auf Teleskoprohr, Harmony XVU, modular, 60mm, Aluminium, schwarz, Höhe 210-385mm, 24V ACDC"
Schneider Electric Mounting plate on telescopic tube, Harmony XVU, modular, 60mm, aluminium, black, height 210-385mm, 24V ACDC
Schneider Electric XVUZ05
EAN 3606480556005
Description
Ta czarna płyta mocująca ze słupem wsporniczym została zaprojektowana jako akcesorium do montażu i mocowania modułowej kolumny świetlnej Posiada średnicę montażową 60mm i zawiera jednostkę bazową, słup wsporniczy oraz poziomą płytę mocującą. Umożliwia szybką i łatwą wymianę sygnalizatorów poprzez proste zaciski wtykowe. Spełnia normy CSA, UL i CE oraz posiada stopień ochrony IP65. Dzięki temu idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach. .
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe | schwarz |
|---|---|
| Rohrlänge | 0mm |
| Werkstoff | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | XVUZ05 |
|---|---|
| EAN | 3606480556005 |
| ETIM | EC001259 |
| SCIP | c06fce4f-aea2-46a5-aadb-0b38d1efbe3f |
| ECLASS | eClass_10_AKF052014 |
| Weight | 0.25 kg |
| Weight (Package) | 0.42 kg |
Designations
XVB XVM XVU compact signal station display illuminated column illuminated column illuminated signal light column light column lighting element signal light signal station signal tower signal tower signaling signaling element status display traffic light
Login
No reviews found. Share your insights with others.















































