€40.91
% €73.19 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810033154 P/N: XVUC23 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XVUC23 Leuchtelement, Harmony XVU, modular, 60mm, LED, grün, Dauerlicht, IP65, 24V ACDC"
Schneider Electric Lighting element, Harmony XVU, modular, 60mm, LED, green, continuous light, IP65, 24V ACDC
Schneider Electric XVUC23
EAN 3606480555817
Description
Ten zielony podświetlany moduł został zaprojektowany jako akcesorium do połączenia z podstawą i stworzenia kompletnej kolumny świetlnej Zasilany jest napięciem 24V AC/DC, a jego średnica montażowa wynosi 60mm. Jego zintegrowana dioda LED oferuje stałe światło, pozwalając na wyraźne wyświetlanie stanu maszyn. W zastosowaniach takich jak motoryzacja, obrabiarki, obróbka materiałów, opakowania, stanowiska montażowe, przenośniki. Jest odporny na uderzenia, pyły, wodę i wibracje dzięki IP65. Dzięki temu idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | Dauerlicht |
|---|---|
| Wiederholfrequenz einstellbar | |
| Farbe | grün |
| Außendurchmesser | 60mm |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 24V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 24V |
| Betriebsspannung DC | 24V |
| Spannungsart | AC/DC |
| Leistungsaufnahme | -W |
| Leuchtmittel | LED |
| Gehäusefarbe | schwarz |
| Schutzart (IP) | IP65 |
| Schutzart (NEMA) |
Technical data
| P/N (Part Number) | XVUC23 |
|---|---|
| EAN | 3606480555817 |
| ETIM | EC000232 |
| SCIP | c06fce4f-aea2-46a5-aadb-0b38d1efbe3f |
| ECLASS | eClass_10_AKF038014 |
| Weight | 0.06 kg |
| Weight (Package) | 0.15 kg |
Designations
Compact signal station Display Illuminated column Illuminated column Illuminated light Light column Light column Lighting element Signal element Signal light Signal station Signal tower Signal tower Signaling Status display Traffic light XVB XVM XVU
Login
No reviews found. Share your insights with others.













































