€18.46
% €33.02 (44.09% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810033182 P/N: XVUZ03 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XVUZ03 Direktmontageplatte, Harmony XVU, modular, 2 x M4, 60mm, schwarz, IP65, 24V ACDC, 110-240V AC"
Schneider Electric Direct mounting plate, Harmony XVU, modular, 2 x M4, 60mm, black, IP65, 24V AC/DC, 110-240V AC
Schneider Electric XVUZ03
EAN 3606480711565
Description
Stopka ta jest podstawą wieży sygnalizacyjnej. Pozwala użytkownikom na prostą instalację dzięki wtykowej podstawie.Posiada stopień ochorny IP65– odporność na uderzenia,kurz, wodę oraz wibracje - dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe | schwarz |
|---|---|
| Rohrlänge | 0mm |
| Werkstoff | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | XVUZ03 |
|---|---|
| EAN | 3606480711565 |
| ETIM | EC001259 |
| SCIP | c06fce4f-aea2-46a5-aadb-0b38d1efbe3f |
| ECLASS | eClass_10_AKF052014 |
| Weight | 0.06 kg |
| Weight (Package) | 0.16 kg |
Designations
Beacon light Compact signal station Display Light column Light column Lighting element Signal column Signal column Signal element Signal station Signal tower Signal tower Signaling Status display Traffic light Traffic light XVB XVM XVU
Login
No reviews found. Share your insights with others.














































