€714.20
% €724.71 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025863 P/N: NSYS3D101240D Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYS3D101240D PanelSeT S3D Volltür ohne Montageplatte H1000xB1200xT400 IP55 IK10 RAL7035."
Schneider Electric Spacial S3D full door without mounting plate H1000xW1200xD400 IP55 IK10 RAL7035
Schneider Electric NSYS3D101240D
EAN 3606480160264
Description
Stalowa obudowa naścienna Spacial S3D z pełnymi drzwiami podwójnymi. 1000 x 1200 x 400 mm. Obudowa jednoczęściowa, bez płyty montażowej. Solidna konstrukcja oparta na nowym systemie. 3-punktowy system zamykania z uchwytem i 3 mm wkładką z podwójnym ryglem. Stalowe, epoksydowo-poliestrowe wykończenie proszkowe. Szyna przednia w kształcie rynny o pod wójnej grubości blachy. Stopień ochrony IP55, IK10, kolor szary RAL 7035. Standardowo w zestawie 2 płyty przepustu kablowego. Szeroka gama akcesoriów. Opakowanie wielokrotnego użytku po montażu. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium ob iecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 1200mm |
|---|---|
| Höhe | 1000mm |
| Tiefe | 400mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | 1 |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | |
| Montageplatte tiefenverstellbar | |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 2 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | 1 |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | 12 |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 250N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 50N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 250N |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYS3D101240D |
|---|---|
| EAN | 3606480160264 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Weight | 72 kg |
| Weight (Package) | 72 kg |
Designations
Antenna cabinet Bay enclosure Bay system Baying system Bus housing Cabinet Cabinet system Compact control cabinet Compact enclosure Connection enclosure Control cabinet Control cabinet (empty) Corner cabinet Electronic enclosure Empty control cabinet Enclosure/control cabinet (empty) Housing for bus systems Large enclosure Operator console Plaster housing Terminal box Wall cabinet Wall-mount enclosure
Login
No reviews found. Share your insights with others.
















































