€149.52
% €151.73 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025151 P/N: NSYMR1012 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMR1012 Perforierte Platten Monoblock,H1000xB1200mm mit universeller Perforation 11x26mm"
Schneider Electric Perforated Plates Monoblock, H1000xB1200mm with Universal Perforation 11x26mm
Schneider Electric NSYMR1012
EAN 3606480183546
Description
Perforierte Platten Monoblock,H1000xB1200mm mit universeller Perforation 11x26mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1000mm |
|---|---|
| Breite | 1200mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMR1012 |
|---|---|
| EAN | 3606480183546 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 7.97 kg |
| Weight (Package) | 7.97 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Assembly group mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















