€184.12
% €186.83 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027054 P/N: NSYTJ12040 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTJ12040 PanelSeT-WM-Gehäuseabdeckung B1200xT400 RAL7035- Befestigung mitgeliefert"
Schneider Electric Spacial-WM Enclosure Cover B1200xT400 RAL7035- Mounting Included
Schneider Electric NSYTJ12040
EAN 3606480198861
Description
Multifunctioneel kap voor PanelSeT CRN en PanelSeT S3D kasten De kap moet worden geïnstalleerd op alle behuizingsmodellen met 1200mm breedte en 400mm diepte De nominale breedte is 1200mm en de echte breedte is 1209mm De nominale diepte is 400mm en de echte diepte is 414,5mm De hoogte is 42mm Vast met 4 schroeven - schroeftype M6 boven op de kast De kap is gemaakt van gegalvaniseerd staal (kleur RAL 7035) Biedt hoge weerstand tegen impact, temperatuur en slecht weer De kit bestaat uit kap, bevestigingselementen en instructieblad Nettogewicht is 7,5 kg Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Dachbeplankung | 1 |
|---|---|
| Geeignet für Bodenbeplankung | |
| Breite | 1209mm |
| Höhe | 42mm |
| Tiefe | 400mm |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 1200mm |
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 400mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Mit Entlüftung | |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Mit Kabeleinführung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTJ12040 |
|---|---|
| EAN | 3606480198861 |
| ETIM | EC000744 |
| SCIP | 9d8b9f71-75cb-4d4a-a1a2-50559a3b422a |
| ECLASS | eClass_10_ACN616011 |
| Weight | 7.62 kg |
| Weight (Package) | 7.62 kg |
Designations
Cabinet Roof Cabinet Side Wall Cabinet-Roof Cover Cover Plate Exhaust Fan Roof Lid Louvered Roof Louvered Top Rain Roof Roof Roof for Cabinet Sloped Cover Plate Top Plate Top/Bottom Plate (Enclosure/Switchgear) Top/Roof Element (Enclosure/Switchgear) Top/Roof Element (Switchgear) Ventilation Roof
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















