€375.13
% €703.29 (46.66% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810032775 P/N: XPSMCMCP0802BC Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XPSMCMCP0802BC CPU des modularen Sicherheitscontrollers Modicon XPSMCM, V1, 8E, 2x2A, Schraubklemmen, mit Rückwand-Busstecker"
Schneider Electric CPU of the modular safety controller Modicon XPSMCM, V1, 8I, 2x2A, screw terminals, with backplane bus connector
Schneider Electric XPSMCMCP0802BC
EAN 3606480992049
Description
Deze Modicon MCM-veiligheidscontroller CPU wordt geleverd met 24Vdc, heeft 8 veilige digitale ingangen, 2 start/herstart vergrendelingsingangen, 2 OSSD-uitgangsparen, 4 testuitgangen en 2 statusuitgangen en is uitgerust met vaste schroefklemaansluitingen. Er is een Mini USB 2.0-connector in geïntegreerd om de configuratie te ontvangen die wordt uitgevoerd met de software EcoStruxure Machine Expert - HVAC. Het is een geschikte oplossing voor machines met een klein aantal veiligheidsfuncties waarbij de configuratieflexibiliteit van een veiligheidscontroller vereist is. Het kan worden gebruikt als standalone of met veertien uitbreidingsmodules. Het systeem kan worden uitgebreid tot 128 ingangen, 16 uitgangen en tot 32 diagnostische statusuitgangen, ideaal voor machines die meerdere veiligheidsfunctiebewaking vereisen. Deze veiligheidscontroller CPU figureert de LED's op de voorzijde en toont de status (voeding, uitvoeren, interne of externe fouten, ingangsstatus, communicatie, master enable, herstartsignaal, uitgangskanalen). Het is een CPU met een nominale voedingsspanning van 24V DC en een maximale vermogensdissipatie van 3W. Het is voorzien van veerklemmen, verwijderbaar klemmenblok voor elektrische aansluiting. Het is een IP20-gecertificeerd product. Het weegt 0,26 kg. De afmetingen zijn 22,5 mm (diepte), 99 mm (hoogte) en 114,5 mm (breedte). De behuizing is rood. Het wordt gevoed met 24 V gelijkspanning. Hij is ideaal voor het bewaken van veiligheidsfuncties zoals noodstop, bewakingscontrole, perimeterbewaking, positiebewaking, snelheidsbewaking en het activeren van beweging. De veilige controller CPU Modicon MCM is gecertificeerd door TüV SÜD en voldoet aan de industriële veiligheidsnormen van categorie 4, PL e conform EN/ISO 13849-1 en SILCL 3 conform IEC/EN 61508 en IEC/EN 60261. Compatibele accessoires voor Modicon MCM-module zijn een geheugenkaart en de aansluitplaat van de moederkaart. De kit bevat 1 x veiligheidscontroller CPU en 1 x backplane uitbreidingsconnector. De veiligheidscontroller CPU installeert op een Omega 35mm DIN-rail die voldoet aan EN 50022. Het modulaire Modicon MCM-veiligheidscontrollersysteem biedt flexibiliteit en schaalbaarheid van 8 ingangen, 2 dubbele/4 enkelvoudige uitgangen tot 128 ingangen, 16 dubbele/32 enkelvoudige uitgangen, tot 32 of 48 diagnostische statusuitgangen. Het modulaire Modicon MCM-veiligheidscontrollersysteem is ontworpen om meerdere veiligheidsfuncties op en rond een machine te bewaken om het risico te minimaliseren dat mensen toegang krijgen tot de gevaarlijke bewegende delen van de machine.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Grundgerät |
|---|---|
| Tragschienenmontage möglich | 1 |
| Mit abnehmbaren Klemmen | 1 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Geeignet zur Überwachung von Positionsschaltern | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von NOT-AUS-Kreisen | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von Ventilen | |
| Geeignet zur Überwachung von optoelektronischen Schutzeinrichtungen | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von taktilen Sensoren | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von Magnetschaltern | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von Näherungsschaltern | 1 |
| Auswertung der Eingänge | sonstige |
| Leistungsaufnahme | 3W |
| Mit Starteingang | 1 |
| Mit Mutingfunktion | 1 |
| Mit Rückführkreis | 1 |
| Rückfallverzögerung | -s |
| Steuerspannungsart 1 | DC |
| Steuerspannung 1 | 24V |
| Steuerspannungsart 2 | DC |
| Steuerspannung 2 | -V |
| Anzahl der Ausgänge | 2 |
| Spannungsart der Betriebsspannung | DC |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | 24V |
| Bemessungsschaltstrom | -A |
| Sicherheitstyp nach IEC 61496-1 | 4 |
| Stoppkategorie nach IEC 60204 | 0 + 1 |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | Level e |
| SIL nach IEC 61508 | 3 |
| Mit Zulassung für BG BIA | |
| Mit Zulassung nach UL | 1 |
| Breite | 22.5mm |
| Höhe | 99mm |
| Tiefe | 114.5mm |
| Mit TÜV-Zulassung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | XPSMCMCP0802BC |
|---|---|
| EAN | 3606480992049 |
| ETIM | EC001449 |
| ECLASS | eClass_10_ACO304011 |
| Weight | 0.26 kg |
| Weight (Package) | 0.26 kg |
Designations
24VDC CPU Modicon Preventa backplane bus connector base module base unit basic module central unit configurable safety relay configurable safety system control unit safe inputs safe outputs safety PLC safety control safety controller safety inputs safety outputs safety switching device safety system safety-oriented controller secure controller small safety controller
Login
No reviews found. Share your insights with others.

































































































