€325.62
% €610.47 (46.66% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810032781 P/N: XPSMCMDI1200MTG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XPSMCMDI1200MTG Eingangs-Erweiterungsmodul Modicon XPSMCM, 12 sichere digitale Eingänge, Federzugklemmen"
Schneider Electric Input Extension Module Modicon XPSMCM, 12 Safe Digital Inputs, Spring Terminal Blocks
Schneider Electric XPSMCMDI1200MTG
EAN 3606480748592
Description
Deze Modicon MCM veilige ingangsuitbreidingsmodule heeft 12 digitale ingangen, 8 testuitgangen voor 4 veiligheidsmatten en is uitgerust met gevangen veerklemmen. Deze kaart is ontworpen om uw veilige I/O op afstand te bewaken. Het is voorzien van veerklemmen, verwijderbaar klemmenblok voor elektrische aansluiting. Het is een IP20-gecertificeerd product. Deze veilige I/O-module geeft configureerbare filters en vertragingen weer voor elke enkelvoudige ingang, configureerbare uitgangsactivering en deactiveringsvertragingen, onafhankelijke regeling van uitgangsparen en configureerbare diagnostische uitgangssignalen. Deze module geeft de LED's op de voorkant weer en toont de status (voeding, werking, interne of externe fouten, invoer- en uitgangsstatus). Deze veilige I/O module is aangesloten op de veiligheidscontroller via de expansieconnector van de moederkaart. Het weegt 0,25 kg. De afmetingen zijn 22,5 mm (diepte), 99 mm (hoogte) en 114,5 mm (breedte). De behuizing is rood. Het wordt gevoed met 24 V gelijkspanning. Hij is ideaal voor het bewaken van veiligheidsfuncties zoals noodstop, bewakingscontrole, perimeterbewaking, positiebewaking, snelheidsbewaking en het activeren van beweging. Deze veilige I/O module is gecertificeerd door RCM, CULus en TÜV. Het kan veiligheidsniveaus bereiken zoals categorie 4 conform EN/ISO 13849-1, PLe conform EN/ISO 13849-1, Type 4 conform EN/IEC 61496-1, en SILCL3 conform IEC 62061. Compatibele accessoires voor Modicon MCM-module zijn een geheugenkaart en de aansluitplaat van de moederkaart. De module wordt geïnstalleerd op een Omega 35mm DIN-rail die voldoet aan EN 50022. Het modulaire Modicon MCM-veiligheidscontrollersysteem biedt flexibiliteit en schaalbaarheid van 8 ingangen, 2 dubbele/4 enkelvoudige uitgangen tot 128 ingangen, 16 dubbele/32 enkelvoudige uitgangen, tot 32 of 48 diagnostische statusuitgangen. Het modulaire Modicon MCM-veiligheidscontrollersysteem is ontworpen om meerdere veiligheidsfuncties op en rond een machine te bewaken om het risico te minimaliseren dat mensen toegang krijgen tot de gevaarlijke bewegende delen van de machine.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Erweiterungsgerät |
|---|---|
| Tragschienenmontage möglich | 1 |
| Mit abnehmbaren Klemmen | 1 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Federzuganschluss |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Geeignet zur Überwachung von Positionsschaltern | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von NOT-AUS-Kreisen | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von Ventilen | |
| Geeignet zur Überwachung von optoelektronischen Schutzeinrichtungen | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von taktilen Sensoren | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von Magnetschaltern | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von Näherungsschaltern | 1 |
| Auswertung der Eingänge | sonstige |
| Leistungsaufnahme | 1.1W |
| Mit Starteingang | 1 |
| Mit Mutingfunktion | 1 |
| Mit Rückführkreis | 1 |
| Rückfallverzögerung | -s |
| Steuerspannungsart 1 | |
| Steuerspannung 1 | -V |
| Steuerspannungsart 2 | |
| Steuerspannung 2 | -V |
| Anzahl der Ausgänge | 0 |
| Spannungsart der Betriebsspannung | DC |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | 24V |
| Bemessungsschaltstrom | -A |
| Sicherheitstyp nach IEC 61496-1 | 4 |
| Stoppkategorie nach IEC 60204 | 0 + 1 |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | Level e |
| SIL nach IEC 61508 | 3 |
| Mit Zulassung für BG BIA | |
| Mit Zulassung nach UL | 1 |
| Breite | 22.5mm |
| Höhe | 99mm |
| Tiefe | 114.5mm |
| Mit TÜV-Zulassung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | XPSMCMDI1200MTG |
|---|---|
| EAN | 3606480748592 |
| ETIM | EC001449 |
| ECLASS | eClass_10_ACO304011 |
| Weight | 0.24 kg |
| Weight (Package) | 0.24 kg |
Designations
F-DI FDI Modicon Preventa configurable safety relay configurable safety system digital input safe controller safe input safety PLC safety compact control safety control safety controller safety inputs safety switching device safety system safety-oriented controller
Login
No reviews found. Share your insights with others.






















