€174.56
% €327.25 (46.66% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810032811 P/N: XPSMCMER0002G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XPSMCMER0002G Relais-Ausgangserweiterung Modicon XPSMCM, 2S+1Ö, Ansteuerung via OSSD, Federzugklemme"
Schneider Electric Relay Output Expansion Modicon XPSMCM, 2NO+1NC, Control via OSSD, Spring-cage Terminal
Schneider Electric XPSMCMER0002G
EAN 3606480748790
Description
Deze Modicon MCM-uitbreidingsmodule met veilige relaisuitgang heeft 2 gestuurde contactveiligheidsrelaisuitgangen (2NO + 1NC), 1 start/herstart-vergrendelingsingang en is uitgerust met gevangen veerklemmen. Deze kabel is ontworpen om veiligheidsactuatoren voor relaisuitgangen te bewaken, met een nominale voedingsspanning van 24V DC en een maximale vermogensdissipatie van 3 W. Het is voorzien van veerklemmen, verwijderbaar klemmenblok voor elektrische aansluiting. Het is een IP20-gecertificeerd product. De veilige relaismodules type XPSMCMER0002 gebruiken geleide contactrelais, die elk twee N.O. contacten en één N.C. contact naast het N.C. terugkoppelingscontact verstrekken. Deze uitbreidingsmodule met veilige relaisuitgang figureert de LED's op de voorkant en toont de status (voeding, draaien, interne of externe fouten, ingangsstatus, herstartsignaal, uitgangskanalen). De veilige relaisoutputmodules type XPSMCMER0002 en XPSMCMER0004 vereisen niet de backplane uitbreidingsschakelaars aangezien zij direct aan geselecteerde OSSD worden getelegrafeerd. Het weegt 0,25 kg. De afmetingen zijn 22,5 mm (diepte), 99 mm (hoogte) en 114,5 mm (breedte). De behuizing is rood. Het wordt gevoed met 24 V gelijkspanning. Hij is ideaal voor het bewaken van veiligheidsfuncties zoals noodstop, bewakingscontrole, perimeterbewaking, positiebewaking, snelheidsbewaking en het activeren van beweging. De veilige controller CPU Modicon MCM is gecertificeerd door TüV SÜD en voldoet aan de industriële veiligheidsnormen van categorie 4, PL e conform EN/ISO 13849-1 en SILCL 3 conform IEC/EN 61508 en IEC/EN 60261. Een geheugenkaart is het compatibele accessoire voor de uitgangsmodule met veilige relais. De module wordt geïnstalleerd op een Omega 35mm DIN-rail die voldoet aan EN 50022. Het modulaire Modicon MCM-veiligheidscontrollersysteem biedt flexibiliteit en schaalbaarheid van 8 ingangen, 2 dubbele/4 enkelvoudige uitgangen tot 128 ingangen, 16 dubbele/32 enkelvoudige uitgangen, tot 32 of 48 diagnostische statusuitgangen. Het modulaire Modicon MCM-veiligheidscontrollersysteem is ontworpen om meerdere veiligheidsfuncties op en rond een machine te bewaken om het risico te minimaliseren dat mensen toegang krijgen tot de gevaarlijke bewegende delen van de machine.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
|---|---|
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Anzahl der digitalen Eingänge | |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | |
| Digitale Eingänge konfigurierbar | |
| Digitale Ausgänge konfigurierbar | |
| Leistungsaufnahme | 1.1W |
| Eingangsstrom bei Signal 1 | -mA |
| Zulässige Spannung am Eingang | -V |
| Art der Eingangsspannung | |
| Art des Digitalausgangs | |
| Ausgangsstrom | -A |
| Zulässige Spannung am Ausgang | -V |
| Art der Ausgangsspannung | |
| Kurzschlussschutz | |
| Redundanzfähigkeit | |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Federzuganschluss |
| Verzögerungszeit bei Signalwechsel | -ms |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | 3 |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | Level e |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | |
| Breite | 22.5mm |
| Höhe | 99mm |
| Tiefe | 114.5mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | XPSMCMER0002G |
|---|---|
| EAN | 3606480748790 |
| ETIM | EC001419 |
| ECLASS | eClass_10_ACO304011 |
| Weight | 0.24 kg |
| Weight (Package) | 0.24 kg |
Designations
Configurable Safety Relay Configurable Safety System Modicon Preventa Safe Controller Safe Relay Output Safe Relays Safety Compact Control Safety Control Safety Controller Safety PLC Safety Switching Device Safety System Safety-directed Controller
Login
No reviews found. Share your insights with others.


























