€443.69
% €831.81 (46.66% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810032805 P/N: XPSMCMEN0200HTG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XPSMCMEN0200HTG Drehzahl-Erweiterungsmodul Modicon XPSMCM, 2 Encoder HTL, Federzugklemmen"
Schneider Electric Speed Expansion Module Modicon XPSMCM, 2 Encoders HTL, Spring Clamp Terminals
Schneider Electric XPSMCMEN0200HTG
EAN 3606480748738
Description
Deze Modicon MCM veilige snelheidsbewakingsmodule heeft 2 HTL encoder ingangen (met RJ45 connectoren) en 2 proximiteitssensoringangen (aansluiting via terminal) en is uitgerust met gevangen veerklemmen. Het is ontworpen om de nulsnelheidsregeling, de maximale snelheid (beperkte snelheid), het snelheidsbereik en de richting te bewaken. Het heeft een nominale voedingsspanning van 24V DC. Het voltooit uw veiligheid CPU met de bewakingsfunctie voor veilige snelheid, ideaal voor snijmachines zoals bandzaag, cirkelzaag en slijpmachines. Deze module geeft de LED's op de voorkant weer en toont de status (voeding, reset, interne of externe fouten, knooppuntadres, encoder of nabijheidssensoren aansluitingsstatus, snelheidsbewakingsstatus). De veilige snelheidsbewakingsmodule wordt aangesloten op de veiligheidscontroller via de expansieconnector van de moederkaart. Het weegt 0,3 kg. De afmetingen zijn 22,5 mm (diepte), 99 mm (hoogte) en 114,5 mm (breedte). De behuizing is rood. Het wordt gevoed met 24 V gelijkspanning. Deze module kan veiligheidsniveaus bereiken zoals categorie 4 conform EN/ISO 13849-1, PL = e conform EN/ISO 13849-1, Type 4 conform EN/IEC 61496-1, en SILCL 3 conform IEC 62061. De modulaire veiligheidsregelaars Modicon MCM zijn gecertificeerd door TüV SÜD en voldoen aan de industriële veiligheidsnormen van categorie 4, PL e conform EN/ISO 13849-1 en SILCL 3 conform IEC/EN 61508 en IEC/EN 60261. Compatibele accessoires voor Modicon MCM-module zijn een geheugenkaart en de aansluitplaat van de moederkaart. De veiligheidsbewakingsmodule wordt geïnstalleerd op een Omega 35mm DIN-rail conform EN 50022 en wordt aangesloten op de veiligheidscontroller via de uitbreidingsconnector van de moederkaart. Het modulaire Modicon MCM-veiligheidscontrollersysteem biedt flexibiliteit en schaalbaarheid van 8 ingangen, 2 dubbele/4 enkelvoudige uitgangen tot 128 ingangen, 16 dubbele/32 enkelvoudige uitgangen, tot 32 of 48 diagnostische statusuitgangen. Het modulaire Modicon MCM-veiligheidscontrollersysteem is ontworpen om meerdere veiligheidsfuncties op en rond een machine te bewaken om het risico te minimaliseren dat mensen toegang krijgen tot de gevaarlijke bewegende delen van de machine.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Erweiterungsgerät |
|---|---|
| Tragschienenmontage möglich | 1 |
| Mit abnehmbaren Klemmen | 1 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Federzuganschluss |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Geeignet zur Überwachung von Positionsschaltern | |
| Geeignet zur Überwachung von NOT-AUS-Kreisen | |
| Geeignet zur Überwachung von Ventilen | |
| Geeignet zur Überwachung von optoelektronischen Schutzeinrichtungen | |
| Geeignet zur Überwachung von taktilen Sensoren | |
| Geeignet zur Überwachung von Magnetschaltern | |
| Geeignet zur Überwachung von Näherungsschaltern | 1 |
| Auswertung der Eingänge | sonstige |
| Leistungsaufnahme | 1.1W |
| Mit Starteingang | |
| Mit Mutingfunktion | |
| Mit Rückführkreis | |
| Rückfallverzögerung | -s |
| Steuerspannungsart 1 | |
| Steuerspannung 1 | -V |
| Steuerspannungsart 2 | |
| Steuerspannung 2 | -V |
| Anzahl der Ausgänge | 0 |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | 24V |
| Bemessungsschaltstrom | -A |
| Sicherheitstyp nach IEC 61496-1 | ohne |
| Stoppkategorie nach IEC 60204 | 0 + 1 |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | Level e |
| SIL nach IEC 61508 | 3 |
| Mit Zulassung für BG BIA | |
| Mit Zulassung nach UL | 1 |
| Breite | 22.5mm |
| Höhe | 99mm |
| Tiefe | 114.5mm |
| Mit TÜV-Zulassung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | XPSMCMEN0200HTG |
|---|---|
| EAN | 3606480748738 |
| ETIM | EC001449 |
| ECLASS | eClass_10_ACO304011 |
| Weight | 0.24 kg |
| Weight (Package) | 0.24 kg |
Designations
Configurable safety system Direction of rotation detection Direction of rotation monitoring Encoder module HTL Modicon Overspeed monitoring Preventa Rotary encoder Rotary encoder evaluation Safe encoder module Safe speed module Safety PLC Safety controller Safety mini controller Safety system Safety-oriented controller Secure controller Speed monitoring Standstill monitoring
Login
No reviews found. Share your insights with others.































