€376.45
% €381.99 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025857 P/N: NSYS3D101030DP Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYS3D101030DP PanelSeT S3D db Volltür m. Montageplatte H1000xB1000xT300 IP55 IK10 RAL7035."
Schneider Electric Spacial S3D db solid door with mounting plate H1000xB1000xT300 IP55 IK10 RAL7035.
Schneider Electric NSYS3D101030DP
EAN 3606480160325
Description
Spacial S3D to wielofunkcyjna obudowa naścienna przeznaczona do użytku w trudnych warunkach środowiskowych. Jest wykonana ze stali i ma nominalną wysokość, szerokość i głębokość odpowiednio 1000 mm, 1000 mm i 300 mm. Obudowa jest w kolorze szarym (RAL7035) z epoksydowo-poliestrowym wykończeniem powierzchni. Obudowa składa się z korpusu, dwóch płyt przepustów kablowych, dwóch pełnych drzwi i zamka. Drzwi można otworzyć do 120°, umożliwiając łatwy dostęp do znajdującego się wewnątrz wyposażenia, istnieje możliwość zmiany strony otwierania drzwi (odwracalne). Drzwi posiadają trzypunktowy zamek z 3 mm wkładką z podwójnym ryglem. Drzwi i płyty przepustów kablowych można zdemontować w celach konse rwacyjnych. Masa netto obudowy wynosi 64 kg. Obudowa posiada płytę montażową wykonaną ze stali ocynkowanej i posiada certyfikaty GL, BV, LR, UL, DNV i UL. Posiada stopień ochrony IK10 (IEC62262) i IP55 (IEC60529). Cechą szczególną tego wariantu jest jednoczęściowy korpus i przednia szyna w kształcie rynny o podwójnej grubości blachy.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 1000mm |
|---|---|
| Höhe | 1000mm |
| Tiefe | 300mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | 1 |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | 1 |
| Montageplatte tiefenverstellbar | |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 2 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | 1 |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | 12 |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 250N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 50N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 250N |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYS3D101030DP |
|---|---|
| EAN | 3606480160325 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Weight | 62.4 kg |
| Weight (Package) | 62.4 kg |
Designations
Antenna cabinet Bay cabinet Bay system Bay-System Bus housing Cabinet Cabinet system Compact cabinet Compact switch cabinet Connection cabinet Control cabinet Control cabinet (empty) Control cabinet empty Control housing Corner cabinet Electronics cabinet Enclosure/Control cabinet (empty) Housing for bus systems Large cabinet Plaster housing Terminal box Wall cabinet Wall housing
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















































