€214.61
% €217.77 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810026001 P/N: NSYS3D8825 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYS3D8825 PanelSeT S3D Volltür ohne Montageplatte H800xB800xT250.IP66 IK10 RAL7035."
Schneider Electric Spacial S3D Full Door Without Mounting Plate H800xB800xT250.IP66 IK10 RAL7035
Schneider Electric NSYS3D8825
EAN 3606480158889
Description
Stalowa obudowa naścienna Spacial S3D z pełnymi drzwiami. 800 x 800 x 250 mm. Solidna konstrukcja oparta na nowym systemie. 3-punktowy system zamykania z uchwytem i 3 mm wkładką z podwójnym ryglem. Stalowe, epoksydowo-poliestrowe wykończenie proszkowe. Stopień ochrony IP 66, IK10, kolor szary RAL 7035. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firm y Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2. Opakowanie wielokrotnego użytku po montażu. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 800mm |
|---|---|
| Höhe | 800mm |
| Tiefe | 250mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | |
| Montageplatte tiefenverstellbar | |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | 1 |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 250N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 50N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 250N |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYS3D8825 |
|---|---|
| EAN | 3606480158889 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Weight | 25.8 kg |
| Weight (Package) | 25.8 kg |
Designations
Antenna cabinet Bay cabinet Bay system Bus enclosure Cabinet Cabinet system Compact cabinet Compact switchgear Connection cabinet Control housing Corner cabinet Electronics cabinet Enclosure/Switchgear (empty) Flush-mounted housing Housing for bus systems Interconnect system Large cabinet Switchgear Switchgear (empty) Switchgear empty Terminal box Wall cabinet Wall-mounted enclosure
Login
No reviews found. Share your insights with others.
















































