€66.96
% €67.95 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025175 P/N: NSYMR88 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMR88 Perforierte Platten Monoblock, H800xB800mm mit universeller Perforation 11x26mm"
Schneider Electric Perforated Plates Monoblock, H800xW800mm with universal perforations 11x26mm
Schneider Electric NSYMR88
EAN 3606480183775
Description
Perforierte Platten Monoblock, H800xB800mm mit universeller Perforation 11x26mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 800mm |
|---|---|
| Breite | 800mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMR88 |
|---|---|
| EAN | 3606480183775 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 4.04 kg |
| Weight (Package) | 4.04 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















