€147.36
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810026491 P/N: NSYSFPSC80 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYSFPSC80 Mastbefestigung WM PanelSeT, Länge 800, für Mast max. 675, max. Last: 100kg"
Schneider Electric Pole mount WM Spacial, length 800, for pole max. 675, max. load: 100kg
Schneider Electric NSYSFPSC80
EAN 3606480198908
Description
NSYSFPSC80 to zestaw pozwalający na montaż obudowy na słupie. Szerokość szyny to 800mm. Szyna jest wykonana ze stali ocynkowanej. Przeznaczona jest do zewnętrznego montażu z tyłu obudowy za pomocą śrub 8mm do słupków o średnicy od 150 do 215mm. Maksymalne obciążenie to 100kg. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dos tarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art des Zubehörs/Ersatzteils | Montagesäule/-pfosten |
|---|---|
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil | |
| Werkstoff | Stahl |
| Breite | 800mm |
| Höhe | 45mm |
| Tiefe | 32.5mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYSFPSC80 |
|---|---|
| EAN | 3606480198908 |
| ETIM | EC002625 |
| ECLASS | eClass_10_AKE481013 |
| Weight | 4.03 kg |
| Weight (Package) | 4.03 kg |
Designations
19-inch mounting brackets 19-inch mounting kit Adapter kit Adapter kits Bracket Cabinet threaded strip Control cabinet accessories Control cabinet threaded strip External brackets Frame connector set Hollow wall kit Hollow wall set IEC threaded strip Mounting Mounting accessories Mounting accessories (control cabinet) Mounting bracket Mounting brackets Mounting column Mounting column/post Mounting kit Mounting mast Mounting material Mounting material for cabinet Mounting material for control cabinet Mounting materials Mounting materials for cabinets Mounting parts kit Mounting parts set Mounting parts/set Mounting rail Mounting set Mounting set Mounting set Mounting sets Mounting sets Spacer Spacer (control cabinet) Threaded strip Threaded strip for control cabinet Wiring system adaptor
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















