€389.35
% €395.08 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025988 P/N: NSYS3D81230DP Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYS3D81230DP PanelSeT S3D db Volltür m. Montageplatte H800xB1200xT300.IP55 IK10 RAL7035."
Schneider Electric Spacial S3D solid door with mounting plate H800xB1200xT300.IP55 IK10 RAL7035.
Schneider Electric NSYS3D81230DP
EAN 3606480159015
Description
Stalowa obudowa naścienna Spacial S3D z pełnymi drzwiami podwójnymi. 800 x 1200 x 300 mm. Obudowa jednoczęściowa z płytą montażową. Solidna konstrukcja oparta na nowym systemie. 3-punktowy system zamykania z uchwytem i 3 mm wkładką z podwójnym ryglem. Stalowe, epoksydowo-poliestrowe wykończenie proszkowe. Stopień ochrony IP 66, IK10, kolor szary RA L 7035. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2. Drzwi można otworzyć do 120°, umożliwiając łatwy dostęp do znajdującego się wewnątrz wyposażenia, istnieje możliwość zmiany strony otwierania drzwi (odwracalne). Drzwi posiadają trzypunktowy zamek z 3 mm wkładką z podwójnym ryglem. Drzwi i płyty przepustów kablowych można zdemontować w celach konserwacyjnych. Masa netto obudowy wynosi 61 kg. Obudowa posiada płytę montażową wykonaną ze stali ocynkowanej i posiada certyfikaty GL, BV, LR, UL, DNV i UL. Posiada stopień ochrony IK10 (IEC62262) i IP55 (IEC60529). Cechą szczególną tego wariantu jest jednoczęściowy korpus i przednia szyna w kształcie rynny o podwójnej grubości blachy. Dostęp do obudowy jest od przodu. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 1200mm |
|---|---|
| Höhe | 800mm |
| Tiefe | 300mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | 1 |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | 1 |
| Montageplatte tiefenverstellbar | |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 2 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | 1 |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | 12 |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 250N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 50N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 250N |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYS3D81230DP |
|---|---|
| EAN | 3606480159015 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Weight | 65 kg |
| Weight (Package) | 65 kg |
Designations
Antenna cabinet Bayed cabinet system Bayed enclosure Bayed system Bus housing Cabinet Cabinet system Compact cabinet Compact switchgear Connection cabinet Corner cabinet Electronics cabinet Enclosure/Switchgear (empty) Housing for bus systems Large cabinet Operator housing Plaster housing Switch cabinet Switch cabinet empty Switchgear (empty) Terminal box Wall cabinet Wall housing
Login
No reviews found. Share your insights with others.
















































