€154.80
% €157.08 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027053 P/N: NSYTJ12030 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTJ12030 PanelSeT-WM-Gehäuseabdeckung B1200xT300 RAL7035- Befestigung mitgeliefert"
Schneider Electric Spacial-WM-Enclosure Cover W1200xD300 RAL7035 - Mounting Included
Schneider Electric NSYTJ12030
EAN 3606480198878
Description
Daszek do obudów wiszących PanelSeT. Szer. 1200 x gł. 300 mm. Akcesorium do obudów uniwersalnych. Montaż na górze obudowy. Mocowanie za pomocą 4 śrub typu M6. Średnica montażowa 8 mm. Stal ocynkowana, wykończenie proszkowe epoksydowo-poliestrowe. Szary RAL 7035. Dla PanelSeT CRN/S3D. Instrukcja obsługi, elementy mocujące i daszek w zestawie. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Dachbeplankung | 1 |
|---|---|
| Geeignet für Bodenbeplankung | |
| Breite | 1209mm |
| Höhe | 42mm |
| Tiefe | 300mm |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 1200mm |
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 300mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Mit Entlüftung | |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Mit Kabeleinführung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTJ12030 |
|---|---|
| EAN | 3606480198878 |
| ETIM | EC000744 |
| SCIP | 9d8b9f71-75cb-4d4a-a1a2-50559a3b422a |
| ECLASS | eClass_10_ACN616011 |
| Weight | 6.4 kg |
| Weight (Package) | 6.4 kg |
Designations
Cabinet roof Cabinet roof Cabinet wall Cabinet-Roof Cover Cover plate Desk panel Exhaust fan roof Lid Louvre attachment Louvre roof Rain roof Roof Roof/Floor element (enclosure/switchgear) Roof/Roof element (enclosure/switchgear) Roof/Roof element (switchgear) Top plate Ventilation roof
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















