€363.55
% €368.90 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025602 P/N: NSYPLM86VG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPLM86VG PanelSeT PLM Polyestergehäuse - Wandmontage, einfache Tür, mit Griff ohne MP H847x636xT300mm IP66, IK10, RAL 7035"
Schneider Electric Polyester Enclosure PLM Wall Mounting, without MP H847x636xD300mm IP66, 3-Point Locking
Schneider Electric NSYPLM86VG
EAN 3606480776809
Description
Obudowa wisząca firmy Schneider Electric z serii Thalassa PLM o numerze katalogowym NSYPLM86VG i wymiarach 847x636x300mm (wys.x szer.x gł.). Obudowy PLM wykonane są z poliestru z domieszką włókna szklanego o kolorze RAL 7035. Materiał z jakiego są wykonane pozwala, na zastosowanie obudowy PLM w każdych warunkach atmosferycznych, charakteryzują się stopniem ochrony IP66 oraz wytrzymałością mechaniczną IK10 (IK08 dla drzwi transparentnych). Cechą charakterystyczną serii PLM jest konstrukcja typu monoblok, co daje maksymalną sztywność konstrukcji. W ofercie dostępne są wersje z drzwiami pełnymi oraz transparentnymi. Szeroki wybór akcesoriów pozwala na dostosowanie obudowy do wielu aplikacji. Et ykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 636mm |
|---|---|
| Höhe | 847mm |
| Tiefe | 300mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | Polyester (PET) |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | |
| Montageplatte tiefenverstellbar | 1 |
| Geeignet für Wandeinbau | 1 |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 2 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 883N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 184N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 552N |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPLM86VG |
|---|---|
| EAN | 3606480776809 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | 2afadc3c-d04d-4184-9d1f-3abc2fc1a548 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Weight | 18 kg |
| Weight (Package) | 18 kg |
Designations
Antenna cabinet Bayed enclosure Bus housing Cabinet Cabinet system Compact enclosure Compact switch cabinet Connection cabinet Corner cabinet Electronics cabinet Enclosure system Enclosure system Enclosure/control cabinet (empty) Housing for bus systems Large enclosure Operator housing Plaster housing Switch cabinet Switch cabinet (empty) Switch cabinet empty Terminal box Wall enclosure Wall-mounted cabinet
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















































