€11.79
% €11.96 (1.42% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023623 P/N: NSYADR200 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYADR200 Asym. DIN-Schiene, Länge 2m, 15x32. VPE: 10"
Schneider Electric Asymmetrical DIN rail, length 2m, 15x32. Pack of 10
Schneider Electric NSYADR200
EAN 3606480180194
Description
Set di 10 guide DIN asimmetriche per apparecchiature La guida è realizzata in acciaio zincato non perforato da 1,5 mm La larghezza nominale è 32 mm L'altezza nominale è di 15 mm La lunghezza del prodotto è di 2000 mm Fisso con passo di 25mm Questo prodotto è classificato come Green Premium, con un uso minimo di sostanze pericolose
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | G-Schiene |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Lochform | ohne |
| Bohrlochabstand mittig | 6.5mm |
| Materialstärke | 1.5mm |
| Länge | 2000mm |
| Höhe | 15mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYADR200 |
|---|---|
| EAN | 3606480180194 |
| ETIM | EC001285 |
| ECLASS | eClass_10_ACO367011 |
| Weight | 1.47 kg |
| Weight (Package) | 1.47 kg |
Designations
DIN rail G rail Hat rail Mounting rail Profile rail Rail Support rail Top hat profile Top hat rail
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















