€72.01
% €73.07 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024969 P/N: NSYMF86 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMF86 Mikroperf. Montageplatte H800xB600m. Öffng. Durchm. 3,6mm auf 12,5mm Abstand"
Schneider Electric Microperforated mounting plate H800xB600m. Opening diam. 3.6mm to 12.5mm spacing
Schneider Electric NSYMF86
EAN 3606480183126
Description
Châssis microperforé platine pour PanelSeT CRN, S3D, S3X, PLM. Pour les boîtiers, (H) 800 mm x (L) 600 mm. Diamètre des trous 3,6mm avec un pas de 12,5mm. Accessoire de montage polyvalent. Emplacement pour le montage de la glissière ou fixation directe sur des entretoises (vis M8). Charge admissible de 135 kg. Acier galvanisé.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 750mm |
|---|---|
| Breite | 550mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMF86 |
|---|---|
| EAN | 3606480183126 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 7.7 kg |
| Weight (Package) | 7.7 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















