€94.76
% €96.15 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025274 P/N: NSYPAP86G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPAP86G Umkehrbare Innentür, Polyester, 2 Schlösser, Raster für PLM86"
Schneider Electric Reversible interior door, polyester, 2 locks, grid for PLM86
Schneider Electric NSYPAP86G
EAN 3606480774225
Description
Porte intérieure pleine pour PanelSeT PLM Le produit doit être monté à l'avant de l'armoire La largeur du quadrillage est de 505 mm La hauteur du quadrillage est de 715 mm La profondeur disponible entre les portes de l'armoire est de 32 mm et la profondeur disponible entre les parois arrière est de 244 mm La porte est fabriquée en polyester chargé de fibre de verre (RAL 7035) et a un degré de protection IP20. Charnières à gauche ou à droite (angle d'ouverture de 110°) La porte dispose de 2 serrures avec double barre de 5 mm
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Fachtür |
|---|---|
| Ausführung als Sichttür | |
| Ausführung als Tür für Trennschalterverriegelung | |
| Breite | 557mm |
| Höhe | 775.5mm |
| Tiefe | 20mm |
| EMV-Ausführung | |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Farbe | grau |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPAP86G |
|---|---|
| EAN | 3606480774225 |
| ETIM | EC000747 |
| SCIP | b8d0fb33-5e43-4121-80bd-e0d068ed5eda |
| ECLASS | eClass_10_ACN614011 |
| Weight | 4.17 kg |
| Weight (Package) | 4.17 kg |
Designations
Cabinet door Clear door Closed door Decorative door Door Door / Operator panel (switchgear) Door for cupboard Door for disconnector lock Door for hollow wall distributor Door with viewing window Door/Operator panel (switchgear) Frame with door Frosted glass door Full glass door Glass door Hinge door Interior door Lock and hinge door Lock door Operator panel Plastic door Steel door Steel sheet door Surrounding frame Transparent door View door
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















