€4.94
% €5.01 (1.4% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023734 P/N: NSYAEPZM Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAEPZM KIT IP54 für PLM SOCKEL"
Schneider Electric KIT IP54 FOR PLM BASE
Schneider Electric NSYAEPZM
EAN 3606480461767
Description
Kit Ip54 Fuer Plm Sockel.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Oberteilbreite | 1000mm |
|---|---|
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Halogenfrei | 1 |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Farbe | schwarz |
| RAL-Nummer | 9005 |
| Schutzart (IP) | IP54 |
| Schlagfestigkeit |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAEPZM |
|---|---|
| EAN | 3606480461767 |
| ETIM | EC002437 |
| SCIP | 2afadc3c-d04d-4184-9d1f-3abc2fc1a548 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (Package) | 0.02 kg |
Designations
Coupling for top device installation duct Cover coupling
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















