€747.04
% €758.03 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025379 P/N: NSYPLA1274G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPLA1274G Polyestergehäuse bodenst. PLA komplett abgedichtet 1250x750x420mm IP65, Volltür"
Schneider Electric Polyester enclosure floor-standing PLA completely sealed 1250x750x420mm IP65, solid door
Schneider Electric NSYPLA1274G
EAN 3606480774652
Description
Podłogowa obudowa poliestrowa firmy Schneider Electric o numerze katalogowym NSYPLA1274G i wymiarach 1000x750x420mm (szer.x wys.x gł.). Pojedyncze drzwi pełne. Instalacja wewnątrz pomieszczeń. Do użytku zewnętrznego należy dodatkowo zainstalować daszek. Obudowy z serii Thalassa PLA wykonane są z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym, formowane na gorąco. Charakteryzują się wysoką odpornością na korozję, w trudnych warunkach zachowują swoje właściwości mechaniczne i izolacyjne. W standardzie wyposażone są w klamkę z 5 mm blokadą z podwójnym prętem. Drzwi otwierają się do 120°. Ich stopień ochrony to IP65 zgodnie z IEC 60529. Obudowy są w kolorze szarym RAL7035. Elementy szaf mają doskonałe wykończenie po obu stronach i mogą zawierać liczne otwory na wkładki i akcesoria montażowe lub do prowadzenia kabli. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na śr odowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 750mm |
|---|---|
| Höhe | 1250mm |
| Tiefe | 420mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | Polyester (PET) |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | |
| Montageplatte tiefenverstellbar | |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Mastbefestigung | |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP65 |
| Schutzart (NEMA) | 13 |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 1510N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 275N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 932N |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPLA1274G |
|---|---|
| EAN | 3606480774652 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | 1341ad4e-77b9-40e3-bab0-32043fbc5959 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Weight | 35 kg |
| Weight (Package) | 35 kg |
Designations
Antenna cabinet Bus housing Cabinet Cabinet system Compact cabinet Compact switchgear Connection cabinet Control cabinet Control cabinet (empty) Control cabinet empty Corner cabinet Electronics cabinet Enclosure cabinet Enclosure system Enclosure system Housing for bus systems Housing/Control cabinet (empty) Large cabinet Operator housing Plaster housing Terminal box Wall cabinet Wall housing
Login
No reviews found. Share your insights with others.




















































