€16.65
% €16.90 (1.48% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024778 P/N: NSYFMPLA Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYFMPLA Set, Wandbefestigungslaschen für Vers. PLA oder PLAT (4 oder 6 Laschen gem. H)"
Schneider Electric Set, Wall Mounting Brackets for Vers. PLA or PLAT (4 or 6 brackets acc. H)
Schneider Electric NSYFMPLA
EAN 3606480193569
Description
Set, Wandbefestigungslaschen für Vers. PLA oder PLAT (4 oder 6 Laschen gem. H).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art des Zubehörs/Ersatzteils | Befestigungsteile/-set |
|---|---|
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil | |
| Werkstoff | Stahl |
| Breite | 160mm |
| Höhe | 150mm |
| Tiefe | 50mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYFMPLA |
|---|---|
| EAN | 3606480193569 |
| ETIM | EC002625 |
| ECLASS | eClass_10_AKE481013 |
| Weight | 0.69 kg |
| Weight (Package) | 0.69 kg |
Designations
19 inch mounting bracket 19 inch mounting kit Adapter kit Adapter sets Bracket Cabinet accessories Cabinet mounting material Cabinet mounting material Cabinet mounting materials Cabinet threaded strip Cabinet threaded strip External brackets Frame connector set Hollow wall kit Hollow wall set IEC threaded strip Mounting Mounting accessories Mounting accessories (cabinet) Mounting angle Mounting assembly kit Mounting bracket Mounting column Mounting column/post Mounting kit Mounting kit Mounting kits Mounting material Mounting materials Mounting parts kit Mounting parts set Mounting parts/set Mounting pole Mounting rail Mounting set Mounting sets Spacer Spacer (cabinet) Threaded strip Threaded strip for cabinet Wiring system adaptation
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















