€57.05
% €57.89 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025211 P/N: NSYMUPLA124G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMUPLA124G Horizontaler Anreihsatz für PLA-Gehäuse H1250xT420 mm – Kupplung IP55"
Schneider Electric Horizontal coupling kit for PLA enclosure H1250xT420 mm - Coupling IP55
Schneider Electric NSYMUPLA124G
EAN 3606480774096
Description
Koppelingsframe voor Thalassa PLA en Thalassa PHD behuizingen gemonteerd op ZA plint Het frame is gemaakt van polyester De breedte van het frame is 15mm De nominale hoogte is 1250mm De diepte is 420mm Het koppelingsframe is grijs (RAL 7035) Vast op zijdelingse koppeling van 2 kasten De kit is gemaakt van 1 frame en bevestigingselementen Geschikt voor multifunctionele toepassingen Beschermingsgraad tegen indringing is IP55 Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Verbindungsstück |
|---|---|
| Breite | 18mm |
| Höhe | 1102mm |
| Tiefe | 341mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMUPLA124G |
|---|---|
| EAN | 3606480774096 |
| ETIM | EC002622 |
| SCIP | 1341ad4e-77b9-40e3-bab0-32043fbc5959 |
| ECLASS | eClass_10_ACN631012 |
| Weight | 1.22 kg |
| Weight (Package) | 1.22 kg |
Designations
Adjustable foot Base Bottom connection kit Bottom connector Connection set Control cabinet accessories Control cabinet connection kit Control cabinet mounting bracket Control cabinet mounting bracket Coupling technology Distribution frame for wall mounting Enclosure mounting bracket Frame Levelling foot Mounting angle Mounting bracket Mounting kit Pedestal foot Retaining bracket Side connection kit Side connector Top connection kit Top connector Wall mounting bracket Wall mounting frame Wall mounting frame for distribution
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















