€45.44
% €46.11 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027078 P/N: NSYTJPLA74G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTJPLA74G 7035 Regendach 750X420 Mm"
Schneider Electric 7035 Rain Roof 750X420 Mm
Schneider Electric NSYTJPLA74G
EAN 3606480777424
Description
Thalassa isolerte skap og bokser er laget av fiberglass forsterket polyester, Ekstremt motstandsdyktige og velegnet i tøffe m iljøer, Ip 66 ihht. IEC62208 og NEMA type 1,2,3R,3S,4,4X, 12 og 13, IK 10 med tett dør, IK08 med glassdører. Motstandsdyktige mot ekstrem varme 960°C, Passer for Klasse II utstyr i henhold til IEC60439-1, UV bestandig etter ISO4892-2 metode A, En lan g rekke tilbehør er tilgjengelig.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Dachbeplankung | 1 |
|---|---|
| Geeignet für Bodenbeplankung | |
| Breite | 750mm |
| Höhe | 38mm |
| Tiefe | 420mm |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 750mm |
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 420mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Mit Entlüftung | |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Mit Kabeleinführung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTJPLA74G |
|---|---|
| EAN | 3606480777424 |
| ETIM | EC000744 |
| SCIP | 1341ad4e-77b9-40e3-bab0-32043fbc5959 |
| ECLASS | eClass_10_ACN616011 |
| Weight | 3.13 kg |
| Weight (Package) | 3.13 kg |
Designations
Cabinet roof Cabinet roof Cabinet wall Cover Cover plate Cover plate Exhaust fan roof Lid Louver attachment Louvered roof Rain roof Roof Roof for cabinet Roof/Baseplate (enclosure/switch cabinet) Roof/Top part (enclosure/switch cabinet) Roof/Top part (switch cabinet) Sloped cover plate Ventilation roof
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















