€280.29
% €284.41 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025994 P/N: NSYS3D8625T Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYS3D8625T PanelSeT S3D tspt Tür ohne Montageplatte H800xB600xT250.IP66 IK08 RAL7035."
Schneider Electric Spacial S3D tspt door without mounting plate H800xB600xT250.IP66 IK08 RAL7035.
Schneider Electric NSYS3D8625T
EAN 3606480158957
Description
Stalowa obudowa naścienna PanelSeT S3D z przezroczystymi drzwiami. 800 x 600 x 250 mm. Obudowa jednoczęściowa, bez płyty montażowej. Solidna konstrukcja oparta na nowym systemie. 3-punktowy system zamykania z uchwytem i 3 mm wkładką z podwójnym ryglem. Stalowe, epoksydowo-poliestrowe wykończenie proszkowe. Standardowo w zestawie Stopień ochrony IP 6 6, IK10, kolor szary RAL 7035. 1 płyta przepustu kablowego. Do stosowania z szeroką gamą akcesoriów. Opakowanie jest wielokrotnego użytku po montażu. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, prz ejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 600mm |
|---|---|
| Höhe | 800mm |
| Tiefe | 250mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | |
| Montageplatte tiefenverstellbar | |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | 1 |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | 1 |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK08 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 250N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | -N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 250N |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYS3D8625T |
|---|---|
| EAN | 3606480158957 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Weight | 20.08 kg |
| Weight (Package) | 20.08 kg |
Designations
Antenna cabinet Bay cabinet Bay system Bay-System Bus housing Cabinet Cabinet system Cabinet/Switchgear (empty) Compact cabinet Compact switchgear Connection cabinet Corner cabinet Electronic cabinet Housing for bus systems Large cabinet Operator housing Plaster housing Switchgear Switchgear (empty) Switchgear empty Terminal box Wall cabinet Wall housing
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















































