€15.83
% €16.07 (1.49% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027105 P/N: NSYTLFFL Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTLFFL Kabeleinführ.platte m. 1 FL21-Ausschnitt f.r S3D-Gehäuse. RAL7035. L545xB130."
Schneider Electric Cable entry plate with 1 FL21 cutout for r S3D enclosure. RAL7035. L545xB130.
Schneider Electric NSYTLFFL
EAN 3606480168321
Description
Piastra pressacavi multifunzione per cassette PanelSeT S3D Il prodotto è costituito da una piastra d'acciaio e da un sigillo in polietilene (PE) in schiuma La piastra ha uno spessore di 1,5 mm La larghezza è di 545 mm e la larghezza reale è di 600 mm L'altezza è 545 mm La profondità è 130 mm e la profondità reale è 200 mm Il set contiene elementi di fissaggio, 1 piastra e 1 guarnizione separata La piastra pressacavi deve essere montata sulla parte inferiore dell'armadio 1 foro 194 x 62,5mm La protezione anticorrosione è assicurata da un rivestimento in polvere epossi-poliestere Adatto per membrane FL21
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | 545mm |
| Höhe | 545mm |
| Stärke | 1.5mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | ohne |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTLFFL |
|---|---|
| EAN | 3606480168321 |
| ETIM | EC000211 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_ADI315007 |
| Weight | 0.73 kg |
| Weight (Package) | 0.73 kg |
Designations
Cable entry Cable entry flange Cable entry plate Cable flange plate Closure flange Control cabinet flange plate Diaphragm flange Empty small enclosure flange Entry plate Entry plate for small enclosures Flange Flange insert Flange plate Flange plate for control cabinet Foam rubber flange Foam rubber grommet flange Introduction flange for small enclosures Introduction flange for small enclosures/control cabinet Meter cabinet flange Mounting flange Nipple flange Nipple strip PG-segment flange plate Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















