€40.58
% €41.17 (1.43% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027107 P/N: NSYTLFU Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTLFU Aluminium für PanelSeT S3D Geh. L545xB130"
Schneider Electric Aluminum for Spacial S3D enclosure L545xB130
Schneider Electric NSYTLFU
EAN 3606480168307
Description
Piastra pressacavi multifunzione per cassette PanelSeT S3D Il prodotto è realizzato in polietilene (PE) con sigillo in schiuma e piastra di alluminio La piastra ha uno spessore di 3 mm La larghezza è di 545 mm e la larghezza reale è di 600 mm L'altezza è 545 mm La profondità è 130 mm e la profondità reale è 200 mm Il set contiene elementi di fissaggio, 1 piastra e 1 guarnizione separata La piastra pressacavi deve essere montata sulla parte inferiore dell'armadio La protezione anticorrosione è assicurata da un rivestimento di finitura spazzolato "ERROR:#REF!"
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | 545mm |
| Höhe | -mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Aluminium |
| Oberflächenschutz | |
| Schutzart (NEMA) | |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | ohne |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTLFU |
|---|---|
| EAN | 3606480168307 |
| ETIM | EC000211 |
| SCIP | b8d0fb33-5e43-4121-80bd-e0d068ed5eda |
| ECLASS | eClass_10_ADI315007 |
| Weight | 0.59 kg |
| Weight (Package) | 0.59 kg |
Designations
Cabinet flange plate Cable entry Cable entry flange Cable entry plate Cable flange plate Closure flange Diaphragm flange Empty small enclosure flange Flange Flange insert Flange plate Foam rubber flange Foam rubber penetration flange Introduction flange for small enclosure/switch cabinet Introduction flange for small enclosures Introduction plate Introduction plate for small enclosure Meter cabinet flange Mounting flange Nipple flange Nipple strip PG-segment flange plate Plate Switch cabinet flange plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















