€174.74
% €177.31 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025981 P/N: NSYS3D7525P Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYS3D7525P PanelSeT S3D Volltür mit Montageplatte H700xB500xT250.IP66 IK10 RAL7035."
Schneider Electric Spacial S3D solid door with mounting plate H700xB500xT250.IP66 IK10 RAL7035
Schneider Electric NSYS3D7525P
EAN 3606480159084
Description
Stalowa obudowa naścienna Spacial S3D z pełnymi drzwiami. 700 x 500 x 250 mm. Obudowa jednoczęściowa z płytą montażową. Solidna konstrukcja oparta na nowym systemie. 3-punktowy system zamykania z uchwytem i 3 mm wkładką z podwójnym ryglem. Stalowe, epoksydowo-poliestrowe wykończenie proszkowe. Stopień ochrony IP 66, IK10, kolor szary RAL 7035. Etyk ieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2. e wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu za mkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 500mm |
|---|---|
| Höhe | 700mm |
| Tiefe | 250mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | 1 |
| Montageplatte tiefenverstellbar | |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | 1 |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 250N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 50N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 250N |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYS3D7525P |
|---|---|
| EAN | 3606480159084 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Weight | 19.07 kg |
| Weight (Package) | 19.07 kg |
Designations
Antenna enclosure Bus housing Cabinet Cabinet system Compact enclosure Compact switchgear Connection enclosure Corner cabinet Electronics enclosure Enclosure suite Enclosure system Enclosure-System Enclosure/Switchgear (empty) Housing for bus systems Large enclosure Operation housing Plaster housing Switchgear Switchgear (empty) Switchgear empty Terminal box Wall cabinet Wall-mounted housing
Login
No reviews found. Share your insights with others.
















































