€246.28
% €249.90 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025973 P/N: NSYS3D6630T Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYS3D6630T PanelSeT S3D tspt Tür ohne Montageplatte H600xB600xT300.IP66 IK08 RAL7035."
Schneider Electric Spacial S3D cabinet door without mounting plate H600xW600xD300.IP66 IK08 RAL7035.
Schneider Electric NSYS3D6630T
EAN 3606480159169
Description
Stalowa obudowa naścienna PanelSeT S3D z przezroczystymi drzwiami. 600 x 600 x 300 mm. Obudowa jednoczęściowa, bez płyty montażowej. Solidna konstrukcja oparta na nowym systemie. 3-punktowy system zamykania z uchwytem i 3 mm wkładką z podwójnym ryglem. Stalowe, epoksydowo-poliestrowe wykończenie proszkowe. Standardowo w zestawie Stopień ochrony IP 6 6, IK10, kolor szary RAL 7035. 1 płyta przepustu kablowego. Do stosowania z szeroką gamą akcesoriów. Opakowanie jest wielokrotnego użytku po montażu. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, pr zejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 600mm |
|---|---|
| Höhe | 600mm |
| Tiefe | 300mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | 1 |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | |
| Montageplatte tiefenverstellbar | |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | 1 |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | 1 |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK08 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 250N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | -N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 250N |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYS3D6630T |
|---|---|
| EAN | 3606480159169 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Weight | 16.5 kg |
| Weight (Package) | 16.5 kg |
Designations
Antenna cabinet Bayed cabinet Baying system Baying system Bus enclosure Cabinet Cabinet system Compact distribution board Compact enclosure Connection cabinet Control cabinet Control cabinet (empty) Control cabinet empty Corner cabinet Electronics cabinet Enclosure for bus systems Enclosure/control cabinet (empty) Large enclosure Operator enclosure Plaster enclosure Terminal box Wall cabinet Wall-mounted enclosure
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















































