€88.42
% €89.73 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025571 P/N: NSYPLM32PG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPLM32PG Wandmont. Geh. ABS/PC Monobloc IP66 H310xB215xT160 mm+Metall-Montageplat."
Schneider Electric Wall-mounted cabinet ABS/PC Monobloc IP66 H310xB215xT160 mm+Metal Assembly Plate.
Schneider Electric NSYPLM32PG
EAN 3606480776496
Description
Deze PLM is een wandgemonteerd omhulsel uit het Thalassa-gamma dat geschikt is voor multifunctionele toepassingen Het omhulsel heeft een nominale hoogte, breedte en diepte van respectievelijk 310 mm, 215 mm en 160 mm Het is gemaakt van ABS + PC, die duurzaamheid en weerstand biedt aan industriële en outdoor omgevingen De behuizing is verkrijgbaar in een grijze (RAL 7035) kleur De behuizing bestaat uit één behuizing, één deur, één slot en één montageplaat De deur is vol, waardoor de look discreet is De deur kan van de voorzijde worden geopend en heeft een dubbelbaardslot van 3 mm De montageplaat is vol staal Het omhulsel biedt een hoge bescherming tegen stof en water met een IP66-klasse (IEC 60529) Het is ook zeer bestendig tegen schokken, met een IK10-classificatie (IEC 62262), en biedt bescherming tegen elektrische schokken met een elektrische isolatieklasse II Het omhulsel is UL-gecertificeerd en kan worden opgeslagen in omgevingsluchttemperaturen van -40 tot 80°C zonder de prestaties te beïnvloeden De deur en de montageplaat zijn verwijderbaar via respectievelijk scharnieren en bevestigingselementen Het omhulsel biedt ook een brandwerendheid tot 960°C (IEC 62208) en voldoet aan de NEMA-classificaties 4X, IEC 62208 en NEMA 13 normen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 215mm |
|---|---|
| Höhe | 310mm |
| Tiefe | 160mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | 1 |
| Montageplatte tiefenverstellbar | 1 |
| Geeignet für Wandeinbau | 1 |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 113N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 18N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 55N |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPLM32PG |
|---|---|
| EAN | 3606480776496 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | 2afadc3c-d04d-4184-9d1f-3abc2fc1a548 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Weight | 1.96 kg |
| Weight (Package) | 1.96 kg |
Designations
Antenna cabinet Bus housing Cabinet Cabinet system Compact cabinet Compact switch cabinet Connection cabinet Control cabinet Control cabinet (empty) Corner cabinet Electronics cabinet Empty control cabinet Enclosure/control cabinet (empty) Flush-mounted housing Housing for bus systems Large cabinet Modular cabinet Modular system Mounting system Operator housing Terminal box Wall cabinet Wall housing
Login
No reviews found. Share your insights with others.













































