€6.32
% €6.41 (1.4% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025011 P/N: NSYMM32 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM32 Einfache Montageplatte H300xB200mm aus verzinktem Stahl"
Schneider Electric Simple Mounting Plate H300xW200mm made of Galvanized Steel
Schneider Electric NSYMM32
EAN 3606480183294
Description
Glatte Montageplatte für PanelSeT CRN, S3D, S3X, PLM. Für Gehäuse H300 x B200 mm. Universelles Montagezubehör. Montageort des Stufenschlittens oder direkte Befestigung an den Hinterlegern (Schrauben M8). 60 kg zulässige Last. Verzinkter Stahl. Satz von 1.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 250mm |
|---|---|
| Breite | 150mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM32 |
|---|---|
| EAN | 3606480183294 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.5 kg |
| Weight (Package) | 0.5 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Assembly group of mounting plates Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















